Господиня свого краю

15.03.2013 09:42
Категория: Общество

В академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу «Господиня свого краю». Переможниць конкурсу привітав голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко.

Серед претенденток конкурсна комісія визначила 35 жінок, які своєю діяльністю роблять значний внесок у розвиток краю в галузях економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами, впливають на громадське життя регіону. Перемогу на обласному рівні у своїх номінаціях здобули троє наших землячок. Це приватний нотаріус, депутат районної ради від Партії регіонів Т.М. Карташова, медсестра хірургічного відділення Центральної районної лікарні І.Ю. Зелінська та багаторазова  чемпіонка з гирьового спорту  Л.О. Черепаха.

Тамара Карташова

В цій людині вдало поєднуються надзвичайна працьовитість, відповідальність, чуйне, щедре серце і красива душа.

Свою трудову діяльність у Запорізькому районі вона розпочала у 1995 році. Зважаючи на високі ділові, організаційні та людські якості, Тамара Карташова користується великим авторитетом та повагою у мешканців району, уже третє скликання поспіль її обирають депутатом районної ради, де вона очолює постійну комісію з питань законності та етики.

Як віруюча людина Тамара Михайлівна усім серцем любить людей і прагне допомогти тим, хто до неї звертається. Займається благодійницькою діяльністю, підтримує храми, має чимало відзнак від Православної церкви. Постійно надає безкоштовну правову допомогу пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим громадянам. Жодне звернення не залишається без уваги. Депутат постійно практикує виїзди на територію, проводить десятки зустрічей з населенням, переймається турботами земляків.

Ірина Зелiнська

Після закінчення Запорізького медучилища Iрина за направленням потрапила до Запорізької ЦРЛ. У серпні виповниться 34 роки її сумлінної, відповідальної і гуманної діяльності медичної сестри у нашій лікарні. Завідучий ЛОР-відділенням І.С. Бальченко дуже задоволений співпрацею з Іриною Юріївною, називає її своєю найпершою помічницею, правою рукою.

І.Ю. Зелінська має вищу кваліфікаційну категорію, є членом ради медичних сестер лікарні. Вона вимоглива і принципова, чуйна і доброзичлива до пацієнтів. Неодноразово була нагороджена грамотами ЦРЛ, райдержадміністрації, а нинішню відзнаку їй вручив голова облдержадміністрації О.М. Пеклушенко.

Любов Черепаха

Неодноразова чемпіонка світу та Європи, володарка Кубка Європи, чемпіонка України, переможець відкритих чемпіонатів Росії, Білорусі, Італії Любов Черепаха підтвердила високий рівень своїх спортивних досягнень ще однією нагородою. В цьому конкурсі  Любов Олександрівна більш ніж гідно представила Запорізький край і заслужено отримала відзнаку «Господиня свого краю» в спортивній галузі.

Нещодавня перемога на Чемпіонаті України відкриває перед титулованою спортсменкою можливості виступити 15 квітня в Узбекистані на Чемпіонаті світу з гирьового спорту. У планах спортсменки також організація і проведення іменного турніру з гирьового спорту в рідному місті. За словами Любові Черепахи, цей вид спорту незаслужено обходять увагою, адже він не тільки виховує силу, естетику тіла, витривалість, але й має слов'янське коріння. Підтримуючи цей вид спорту - ми зберігаємо традиції нашого народу.

 

Редакція газети «Горожанин-Информ» щиро вітає переможниць конкурсу «Господиня свого краю» та бажає шановним представницям прекрасної статі подальших професійних злетів та наснаги на нові перемоги.

Також висловлюємо подяку Тамарі Карташовій за плідну співпрацю та сподіваємось на подальше взаємовигідне спілкування.